29 marec, piatok, 2024
A- A A+

Dodatok č. 3 k VZN obce Veľký Cetín č. 16/2008 o určení spoločného školského obvodu

Dodatok č. 3 k Všeobecne záväznému nariadeniu obce Veľký Cetín č. 16/2008 o určení spoločného školského obvodu

Článok I. sa mení v celom rozsahu takto:

Čl. I.

Úvodné ustanovenia

Účelom všeobecne záväzného nariadenia o školskom obvode je zriadenie spoločného školského obvodu Základná škola – Alapiskola, Veľký Cetín so sídlom Hlavná 638 Veľký Cetín, ktorej zriaďovateľom je Obec Veľký Cetín na území obce Veľký Cetín s obcami Čechynce, Klasov, Malý Cetín, Malý Lapáš, Vinodol, Babindol a mestom  Nitra.

Článok II. sa mení v celom rozsahu takto:

Čl. II.

Základné ustanovenia

Účastníci VZN zriaďujú spoločný školský obvod za účelom poskytovania základného vzdelania žiakov 1. až 9. ročníka Základnej školy.

Povinnú školskú dochádzku v Základnej škole – Alapiskola Veľký Cetín, ktorá je spoločným školským obvodom plnia žiaci 5. až 9. ročníka ZŠ s trvalým pobytom v obci Čechynce, Klasov, Malý Cetín, Malý Lapáš, Vinodol, Babindol a mestom  Nitra.

Veľký Cetín, 12. 11. 2015

Ing. František Mészáros, starosta obce